Rusija in Azerbajdžan že nared tudi za nogometni euro 2021 - Delo

Jurčevićev Azerbajdžan teško stradao, Slovačka protutnjala Bakuom - Sportnet

Hrvatska U-16 pogotkom Solde svladala Azerbajdžan - Hrvatski nogometni savez

Azerbajdžan nogometna reprezentacija

Fotogalerija: Kvalifikacije za Euro 2020: Azerbajdžan - Hrvatska 1-1 —  eZadar.hr
Fotogalerija: Kvalifikacije za Euro 2020: Azerbajdžan - Hrvatska 1-1 — eZadar.hr

Hrvatska krenula odlično u kvalifikacije: Azerbajdžan nije imao šanse  protiv mladih vatrenih! - Večernji.hr
Hrvatska krenula odlično u kvalifikacije: Azerbajdžan nije imao šanse protiv mladih vatrenih! - Večernji.hr

Azerbajdžan pozabljen, misli pri Kosovu – Šport TV

Izašla nova FIFA-ina ljestvica: Azerbajdžan i Norveška gurnuli Hrvatsku na  16. mjesto
Izašla nova FIFA-ina ljestvica: Azerbajdžan i Norveška gurnuli Hrvatsku na 16. mjesto

Hrvatska ponovno donijela bod iz Bakua - Hrvatski nogometni savez

Sportske novosti - Finci lako slomili Azerbajdžan i izjednačili se s mladim  Vatrenima, odluka pada u nastavku tjedna
Sportske novosti - Finci lako slomili Azerbajdžan i izjednačili se s mladim Vatrenima, odluka pada u nastavku tjedna

Hrvatska stvarala prilike, ali bez gola u Azerbajdžanu - Hrvatski nogometni  savez
Hrvatska stvarala prilike, ali bez gola u Azerbajdžanu - Hrvatski nogometni savez

Hrvatskoj bod u Azerbajdžanu | Dinamo Zagreb

KRAJ) Azerbajdžan - Hrvatska 1:1

Veliki kiks Hrvatske u Bakuu: Azerbejdžan osvojio prvi bod u kvalifikacijama

Italija rutinski slavila u Norveškoj, Bugarska pobijedila Azerbajdžan

Slobodna Dalmacija - Hrvatski veznjak koji predstavlja Azerbajdžan: 'Nisam  ni deset posto Livaje, ali nekoliko navijača me zvalo da se vratim u Hajduk'
Slobodna Dalmacija - Hrvatski veznjak koji predstavlja Azerbajdžan: 'Nisam ni deset posto Livaje, ali nekoliko navijača me zvalo da se vratim u Hajduk'

Fotogalerija: Kvalifikacije za EP 2020: Hrvatska - Azerbajdžan 2-1 —  eZadar.hr
Fotogalerija: Kvalifikacije za EP 2020: Hrvatska - Azerbajdžan 2-1 — eZadar.hr

Azerbajdžan se ni dal, jubilej Ronalda, šok v Franciji - siol.net

meta_tags.category.64.title | Germanijak

1; Vatreni nisu uspjeli uzeti bodove u Bakuu; Azeri su nam zabili  neshvatljiv gol
1; Vatreni nisu uspjeli uzeti bodove u Bakuu; Azeri su nam zabili neshvatljiv gol

Izjave igrača nakon pobjede protiv Azerbajdžana

Teška i minimalna pobjeda Mađara; Azerbajdžanu je u samoj završnici  poništen ispravan gol - tportal
Teška i minimalna pobjeda Mađara; Azerbajdžanu je u samoj završnici poništen ispravan gol - tportal

Azerbajdžan: Premija 200.000 €, stadion kao Stanovi u Zadru | 24sata

Mladi Vatreni pobjedom protiv Azerbajdžana otvorili novi kvalifikacijski  ciklus (VIDEO) - nogometplus.net
Mladi Vatreni pobjedom protiv Azerbajdžana otvorili novi kvalifikacijski ciklus (VIDEO) - nogometplus.net